Adım Zehra. Ben bugün 25 yaşında bir kızım, geçmişte yaşadığım bende tatlı ve acı anılar bırakan bir olayı  sizlerle paylaşıp paylaşmama konusunda epeyce düşündükten sonra paylaşmaya karar verdim.

18 yaşındaydım, cinsel arzularım oldukça fazlaydı, çok küçük yaşlardan beri kendi kendimi    tatmin ediyordum, fakat  küçük bir çevrede yaşadığım, tutucu bir ailenin kızı olduğum için arzuladığım türden bir yaşantım olmuyordu.

Aile çevremde olan erkeklerle dahi olan  ilişkilerimde hep onlarla olmayı arzular onları düşünerek masturbasyon yapardım. Hatta benden bir yaş küçük erkek kardeşimin gizlice cinsel organını  görebilmek için çok büyük çabalarda sarfetmişimdir. Onu masturbasyon yaparken gizlice izlediğim gündeki hislerimi hiçbir zaman unutamam.

Ev ortamından kurtulabilmek için birgün babama çalışmak istediğimi  söyledim,nereden çıktı bu kızım diye beni azarladı çünkü ekonomik olarak durumumuz oldukça iyiyidi fakat ona evde sıkıldığımı bir işe yaramak istediğimi falan söyleyince ikna oldu.Mahalledeki arkadaşlar çalıştıkları  yerin yakınlarındaki bir dükkanın tezgahtar aradığını söylediler. Buna çok memnun oldum sabahtan kalktığımda ilk işim arkadaşlarşla beraber oraya giderek görüşmek olacaktı.

 Görüşmek için arkadaşlar beni dükkana götürüp ayrıldılar, koltuğunda oturan 32-33 yaşlarında sert görünüşlü  uzun boylu olan dükkan sahibi bana işle ilgili bazı sorular sorarken yüzüme dahi bakmıyordu,hareketlerinden ailesine bağlı ve kesinlikle başka bir işte pek gözü olmayan tipte biriydi bu davranış beni çok etkilemişti  fizik olarakta hoşlandığım gibi uzun boylu ve yapılıydı ben tüm bunları düşünürken anlaştık mı dediklerimi kabul ediyormusun lafı ile kendime geldim ve evet kabul ediyorum dedim.

Ertesi gün sabah işe başlamak için  ayrıldığımda benim için yeni bir dönem başladığını hissedebiliyordum. Evet artık çalışmaya başlamıştım dükkanda ben ve patrıondan başka kimse olmuyordu.Günler böyle geçerken dükkan sahibinin hiç ilgisini çekememem beni  deli ediyordu.İlgisini çekecektim bunu biliyordum.Müşreri olmayıp oturduğumuz zamanlarda hissettirmeden kendi kendime onu izleyerek masturbasyon dahi yaptığım zamanlar olmuştu onu arzuluyor ve istiyordum.  Düşünebiliyormusunuz günün 12 saati birlikte olduğunuz insan sizi farketmiyor yandığınızı onu arzuladığınızı hissetmiyordu.

 Çalışmaya başlayalı 1.5 ay gibi bir zaman olmuştu bir gün yine dükkanda otururken onu       izlediğimi farketti bir taraftan onun  pantalonunun önüne bakıyor elimlede yavaşça daracık kot   pantolonumun üzerinde cinsel organımla oynuyordum.Bu sırada başını oturup hesap yaptığı masadan kaldırınca göz göze geldik.Beni onu izlerken yakalamıştı bu  beni çok mutlu        etmişti.Aradan geçen bir kaçgün zarfında samimiyetimiz hep ilerleyerek devam etti artık oturduğu masanın yanında ayakta duruyor hesaplara bakmak bahanesi ile ona  sürünüyordum ve bundan etkilendiğinide hissediyordum.Bu beni çok mutlu etmişti.

Yine birgün gelen malların faturalarını incelerken ona epeyce sokuldum masasının tam yanında     duruyordum masaya  doğru eğildiğimde göğüslerimi sıkıca ona sürttüm şaşkın bir şekilde bana baktı ve kafasını hemen önüne çevirdi şaşırmış sanki devam et der gibiydi. Yakınlaşma ile devam eden birkaç günden sonra oturmuş muhabbet etmeye  başlamıştık konuşmamız sırasında mümkün olduğunca konuyu cinsel konulara çekip güçlü cinsel arzularım olduğunu hissettirmeye çalışıyordum.Oda bana bu dar evlilikten önce bu isteklerimi kontrol etmem gerektiğini  söylerken ileri derecede beni arzulamaya başladığını hissediyordum.

Tam o sırada telefon çaldı telefonu kaldırmak üzereyken eli elimin üzerine geldi elimi sıktı ve çekti o an organımdan salgıların aktığını  hissettim.Telefonu kapayıp hemen yukarı lavabonun olduğu yerdeki depo olarak kullandığımız bölüme çıktım biraz kendime geldikten sonra aşağıya indim.Artık dükkanı kapatma zamanıda gelmişti bana yarın sabah biraz erken  gelebilirmisin dedi bende olur dedim.Erken gelde kepenkleri kaldırmadan depoda biraz düzenleme yapalım dedi.İçim kıpır kıpırdı başarmıştım.

 Evet artık amacıma ulaşmıştım artık cinsel isteklerimi tatmin edebilme imkanına        sahiptim,hemde güvenilir biriyle çünkü  en yakın arkadaşına dai bu birlikteliğimizden bahsedemezdi.Bütün bu düşünceler içerisinde sabaha kadar doğru dürüst bir uyku dahi uyuyamadım biran  önce sabah olmasını istiyordum.Sabahtan kalktım güzel bir banyo yapmalıydım duşun altına girdiğimde adeta su ile sevişir gibiydim arzularım dinmek bilmiyordu ilk defa bir erkeğin  cinsel organını hissedecek deli gibi öpecek yalıyacaktım.

Göğüslerimi, ucları pesbembe olan göğüslerimi ve cinsel organımı okşuyor patronumun ellerinin ve dudaklarının dokunduğunu hissediyordum,aklıma bütün  tüylerimden temizlenmek geldi beni daha arzulu yalasın yesin diye ve duştan çıktım üzerimi giyinmeye başladım.

  Her zamankinden 40 dakika önce dükkanın önüne geldim depo kapısı açıktı iteleyerek içeri    girdiğimde birden kapı kapandı ve anahtarlandı  patron kapının arkasındaydı ve kapattığı anda anahtarladı.Bana gel hoşgeldim nasılsın dedi.Ben aynen hissettiklerimi söyledim içim kıpır kıpır sabaha kadar uyuyamadım hislerimi bastıramadım diye .Kendimi zor tutuyordum  bir an önce beni kollarının arasına alsa ya diye düşünürken dudaklatım da sıkıca öpmeye başladı bende becerebildiğim kadar cevap vermeye çalışıyordum ama kendimi kaybetmek üzereydim  

Ddudaklarımı öperken  kazağımın üzerinden göğüslerimi sıkıyordu bu bana çok zevk        veriyordu,kulaklarımın arkasını boynumu yalıyor kendimi bayılacak gibi hissediyordum,elim birden çok istediğim yere yani  pantolonunun önüne gitti ohhhh sıcacık bir şey ne güzel ve dudaklarımdan öperken fermuarını açmaya uğraşıyordum bunu farketti ve bana yardımcı oldu kemerinide çözerek pantolonu aşağıya indirdi hemen yere çömeldim ve  kilodunu aşağıya çektim aman allahım ne güzel hep hayal ettiğim şey karşımdaydı hep hayal ettiğim erkek cinsel organı avuçlarımın içindeydi.

Daha dayanamayıp öpmeye başladım bana ağzına al dedi ve bende aldım hepsini  almak yutmak istiyordum inanın yalarken aldığım zevki anlatamam kendimi kaybetmiştim sanırım     deli gibi yalıyordum birden beni saçlarımdan ayağa kaldırarak pantolonumun önünü açtı ve       aşağıya çekti kazağımıda boynuma doğru çekerek göğüslerimi sütyenimden çıkardı göğüslerimin  uclarını bazen yumuşak bazen koparırcasına yalıyordu yalayarak aşağıya doğru indi organımı  yalarken aman tanrım bu ne zevk tahmin ettiğimden daha güzel diye geçti içimden.

Zevkten deli olacaktım ve ayağa kalkarak dudaklarımı yalarken organını bacaklarımın arasına soktu ama onun boyu benden uzun olduğu için  organımın üzerindeydi onu hissediyordum işte çıldırmak üzereydim bacaklarımın arasında adeta organım üzerinde gidip geliyordu artık yıkılacak gibiydim.Daha ayakta duracak halim kalmadığını anlayan patronum hadi bakalım  aşağıya inme zamanı geldi dedi ve ben iniyorum sende 15 dakika sonra gelirsin diyerek hazırlanıp dükkana indi...